Officiel hjemmeside for SKIVE FORENEDE HÅNDBOLDKLUBBER

Ungdoms trænere/Ledere 2018-2019:

 

 
                                                

Ungdomsudvalg:

Formand: Judith Blach Olesen - 61389874 - judithblach@yahoo.dk

Næstformand: Jens Aggerholm Christensen - 28510548 jens.a.christensen@gmail.com

Sekretær: Lena Kirketerp-Møller -

Kassere: Palle Christensen -

Sports og kreds: Francesco Castaldo - 28493740 - francescocastaldo@hotmail.com

Kursus og uddannelse: Ole Christensen -

Markedsføringsansvarlig: Søren Ryevad - 61931349 - sr@skivefolkeblad.dk

Diverse: Anni Juul Bennedsgaard:

 

 

  KOMPLET INFO TIL SÆSON 2018-2019 KOMMER SNAREST

U18 Piger:

 

Årgangsansvarlig / Træner:

Francesco Castaldo - 2849 3740 - francescocastalda@hotmail.com

 

   

U18 Drenge:

Årgangsansvarlig / Træner:

Tommy Elbæk - 4029 7132 - spurs@fiberpost.dk

 

   

U16 Piger:

Årgangsansvarlig / Træner:

Henrik Skaarup - 28944009 - bymosevej1@gmail.com

 

   
U16 Drenge:

Årgangsansvarlig / Træner:

Henrik Thøgersen - 4068 9456 - hent@skivekommune.dk

 

   

U14 Piger:

Årgangsansvarlig / Træner:

Judith Blach - 61389874 - judithblach@yahoo.dk

 

   

U14 Drenge:

Årgangsansvarlig / Træner:

Lars Pedersen - 22408133 - silaha@webspeed.dk

 

   
U12 Piger Egeris:

Årgangsansvarlig/Træner:

Pia Klostergaard - 2939 617 - klostergaard1971@gmail.com

 

   
U12 Piger Resen:

Årgangsansvarlig / Træner:

Per Jensen - 4044 1896 - pje@to-plus.dk

 

   

U12 Drenge Egeris:

Årgangsansvarlig / Træner:

Søren Færk - 2467 2421 - soeren.faerk@skolekom.dk

 

   

U12 Drenge Resen:

Årgangsansvarlig / Træner: 

Thommy Laursen - 5118 3853 - thommylaursen@gmail.com

 

   

U10 Piger Egeris:

Årgangsansvarlig / Træner:

Mette Høgedal - 2632 3997 - mette.svith.poulsen@skolekom.dk

 

   

U10 Piger Resen:

Årgangsansvarlig / Træner: 

JUdith Blach - 6138 9874 - judithblach@yahoo.dk

 

   

U10 Drenge Egeris:

Årgangsansvarlig / Træner:

Ann Christina Bak - 2840 3184 - ann.christina.kvistgaard@skolekom.dk

 

   

U10 Drenge Resen:

Årgangsansvarlig / Træner:

Kim Behnk - 3065 1583 - behnk@pc.dk

 

   
U8 Mix Egeris:

Årgangsansvarlig / Træner:

Pia Nielsen - pianielsens@hotmail.com

 

   
U8 Mix Resen:

Årgangsansvarlig / Træner:

Lise Ryevad Holst - 2890 5831 - ryevadholst@fiberpost.dk

 

   

U6 Mix Egeris:

Årgangsansvarlig / Træner:

Pia Nielsen - pianielsens@hotmail.com

 

   

U6 Mix Resen:

Årgangsansvarlig / Træner: 

Judith Blach - 6138 9874 - judithblach@yahoo.dk

 

   

U4:

Årgangsansvarlig / Træner:

Judith Blach - 6138 9874 - judithblach@yahoo.dk

 

   
U2:

Årgangsansvarlig / Træner:

Judith Blach - 6138 9874 - judithblach@yahoo.dk

 

   
Handball Kidz

Årgangsansvarlige / Træner:

Maria Kjærsgaard Kristensen - 22322323

Susanne Hansen - 61167887

 

 

Ultimate Web A/S